czwartek, 13 listopada 2014

Essence Icy fairy manicure

Żeby pokazać piękno lakieru do paznokci trzeba wykonać nim manicure :)
To show the pretty of the nail polish it's necessary to make a manicure with it ;)


Zdecydowałam się tylko na delikatny dodatek tego pięknego błyskotka. Mani ewidentnie zimowy, ale na zimę jakoś szczególnie nie czekam. Bazą jest tutaj biały lakier Sensique nr 101.Chociaż jest dosyć gęsty w buteleczce, to dwie warstwy, które widzicie, to jeszcze za mało do pełnego krycia. Nadal widać białą linię paznokci i delikatne smugi (a, że jestem leń i że jak najszybciej chciałam użyć Icy fairy, to zatrzymałam się na dwóch warstwach). Toperem maluje się bezproblemowo, świecidełka ładnie się nakładają, lecz żeby uzyskać ten efekt nakładałam go 4!!! razy. Niestety tych większych brokacików nabiera się na pędzelek zdecydowanie za mało. W większości pierwsze warstwy to był sam niebieskawy shimer z najmniejszymi drobinkami.
I decided only for delicate element of this beautiful glitter. Manicure is evidently wintry, but I am not waiting especially for winter. The base is here white polish Sensique 101. Even though it is quite thick in bottle, two coats which you are seeing it's still not enough for fully covering. The white line of nails and little streaks are still visible ( but in fact I am lazy and I want to use Icy fairy as soon as possible, so I stopped on two coats). Painting with the topper is really great, shinies apply very well, but to achieve this effect I put it 4!!! times. Unfortunately this bigger glitters are too little on brush. The first coat usually consisted of the bluish shimer with the smallest glitters.
Na całość nałożyłam warstwę topu Golden Rose Gel Look. Czy Wy też tak macie, że po dwóch dniach po nałożeniu tego topu lakier pęka? Widać to tutaj.

I applied for all a coat of Golden Rose Gel Look. Do You have the same that after two days after applying this top coat the whole polish are breaking? Here You can see it.

Na tym zdjęciu widać również, że toper nie jest całkowicie przezroczysty. Drobinki są zatopione w lekko żółtej bazie, co na białym lakierze staje się bardzo widoczne zwłaszcza jeśli nie malujemy całego paznokcia.
On this photo You can see also that toper is not completely transparent. Glitters are sank in lightly yellow base, which is clearly seen on white polish, especially if the nail is not fully painted.


Przepraszam za wygląd moich paznokci i skórek wokół, ale ciągle nad nimi pracuję po incydencie ze zmywaczem. No a poza tym nie mogę uporać się z obgryzaniem :)
Sorry for appearance of my nails and skin around them, but I am still working on it after the incident whith the polish remover. Besides I can't manage to deal with biting my nails :)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz